HİZMETLER

MİMARİ TASARIM DESTEĞİ

Büyük mağazalarda gördüğünüz ve beğendiğiniz ürünler evinize geldiğinde aynı etkiyi yaratmayabilir. Her mekanın kendine özel bir tasarımı vardır ve sizin evinize en uygun ölçü, renk ve kombinasyonlarla doğru mobilyayı seçmek için proje yöneticilerimizle birlikte çalışmanızı öneririz.

Read More

PROJELER

Proje yöneticilerimiz evinize gelerek mobilya almak istediğiniz odanın ölçülerini en doğru şekilde alır ve evinizde ki mobilyaları en ergonomik şekilde, seveceğiniz tarzı yansıtarak seçmenize yardımcı olur. Karar verdiğiniz ürünler ve odanız, bilgisayar destekli programlarımızla size sunulur.

Read More

AKSESUAR

Mobilya seçiminize uygun aksesuar seçenekleri Park Prestij Mobilya’da. Halılardan, aydınlatma çözümlerine, özel tasarım Modern TV Ünitelerinden stor perde seçeneklerine uzanan geniş bir yalpazede en şık aksesuarlar ile evinize renk katın.

Read More

TAMAMLAYICI ÜRÜNLER

Evinizin her detayını düşünürken tamamlayıcı ürünleri es geçmek olmaz. Park Prestij Mobilya farkı ile özenle tasarlanmış, orta sehpadan zigon sehpa setlerine, kitaplıklardan duvar raflarına kadar uzanan seçenekler arasından evinize en uygun tamamlayıcı ürünler.

Read More